QR Kod  Menu  ile temassız sipariş & ödeme

Covid-19 salgını sonrası QR Menu Order, café, beach club ve restoranların yeni çözüm ortağı.

 QR Kod  Menu Order ile temas az, siparişler hızlı ve hatasız…

Temassız Sipariş Nedir?

Kasım 2019 ayı itibarı ile dünya’yı etkisi altına alan covid-19 virüsü kapsamında bir takım önlemler alınmıştır. Özellikle gıda sektöründe de temassız sipariş vermek için QR kod menüler düzenlenmiştir.  İşleyişi gayet basit ve kullanımı kolaydır. Temassız Sipariş modüllerimiz iki seçenekli olarak hazırlanmıştır.

1- Onaylı Temassız Sipariş : Masa’ya gelen müşteri firmanıza ait web sitesinin QR kodunu telefon kamerasından tarattıktan sonra menülerinizi görerek kimseye ihtiyaç olmadan siparişlerini verecektir. Bu sipariş sizin istediğiniz doğrultuda komilere, aşçıya ve kasaya düşecektir. Siparişi gören personel hızlıca müşterinin siparişini tamamlayacaktır.

2- Kontrollü Temassız Sipariş : Müşteri aynı şekilde yine menüye erişim sağladıktan sonra komi veya garson arkadaşımıza mesafe kuralları dahilinde siparişini sözlü olarak dile getirerek siparişlerini tamamlayabileceklerdir.

Ayrıntılı Bilgilendirme:  1 numaralı seçenekte ekstra termal veya pc gerekeceği için ücretler daha yüksek olabilmektedir. Tavsiyemiz daima QR Kod menü ye erişim sağlanarak siparişlerini hızlıca komi arkadaşlara verebilecekleri sipariş sistemidir.

Ayrıca dilemeniz halinde müşterileriniz web siteniz üzerinden online olarak kredi kartı veya banka havalesi ile de ödemelerini yapabilirler. Bu da yina banka ile ilgili ekstra modül gerektirmesinden dolayı ekstra ücrete tabi olabilir.

Temassız Sipariş QR Kod Menü ve Temassız Ödeme Fiyatları

Kontrollü Temassız Sipariş Sistemi : 1500 TL Aynı Gün Teslim.  Paket içerisinde web sitesi alan adınız server ve QR Kod Menü bulunmaktadır.

Diğer QR Menü ve sipariş sistemleri için whatsapp hattımızdan gerekli bilgileri alabilirsiniz.,

Temassız Sipariş QR Menü Sisteminin Avantajları!

Temassız Sipariş  QR Menü ile gerek sosyal mesafe korunarak COVID 19 riski daha da azaltılır. Bir önce masaya oturan kişiden sonrakine veya diğer kişilere menülerden kaynaklı virüs taşıma riski ortadan kalkar. Ayrıca QR Menü sistemi ömürlük olup haftada bir yada ayda bir yeni menü siparişi yada fiyat değişikliğinden kaynaklı menülerde ki çirkin görünme ve yıpranma ortadan kalkar. Bu sayede hem kendinizi ve müşterileri covid 19 dan korumak ile birlikte menülere vereceğiniz binlerce liralık masraftan da kurtulmuş olursunuz.

QR Menü Temassız Sipariş Sistemi İle Daha Az Temas Daha Masraf!!!!